Bijverschijnselen HPU

Dit HPU forum wordt gebruikt voor "thema conferenties" over HPU. Dit forum is ALLEEN open voor Dr. Kamsteeg, van het KEAC, voor anderen is dit forum GESLOTEN.
Noes
Nieuw in dit forum
Berichten: 6
Lid geworden op: Do Jun 27, 2002 3:00 am
Locatie: Drenthe

Berichtdoor Noes » Ma Okt 14, 2002 2:12 pm

Ik heb sinds een paar maanden last van duizeligheid en tintelingen in mijn vingers. Is dit een HPU verschijnsel doordat ik Depyrrol slik?

Dr Kamsteeg (KEAC)
Ervaren met het forum
Berichten: 48
Lid geworden op: Wo Sep 11, 2002 3:00 am
Locatie: Weert
Contact:

Berichtdoor Dr Kamsteeg (KEAC) » Di Okt 22, 2002 7:53 am

Duizeligheid en tintelen in ledematen kunnen HPU-symptomen zijn.

Alhoewel in bijzondere gevallen de medicatie soms vreemde reacties laat zien, kunt u dit het beste vaststellen door enkele dagen met de Depyrrol te stoppen. Dan moet de duizeligheid en het tintelen verdwijnen. Zodra u weer begint met de Depyrrol, zouden de klachten weer moeten toenemen. Neem in dit geval even contact met me op (keac@tip.nl)


Terug naar “Themaconferentie HPU (gesloten)”



Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast

cron